1 - Genel

Yazilimders.com olarak verilerinizin gizliliği bizim için önemlidir. Bu yüzden hangi verilerinizin toplandığı ve ne amaçla kullanıldığı ile ilgili olarak sizleri aydınlatmak için bu bölümü hazırladık. Sitemizin Gizlilik Politikası’nı kabul etmiyorsanız, internet sitemizi kullanmaya devam etmemelisiniz.

2 - Toplanan veriler

Yazilimders.com üyelik içermez. Bu yüzden sizlerden ad, soyad, adres, telefon, kredi kartı bilgisi vb. veriler toplanmaz. Yeni çıkan blog yazıları, bilgi içerikli yayınlar veya yeni çıkan uygulamalardan haberdar olmak isterseniz sizlerden sadece e-mail adres bilgisi isteyebiliriz. Bu hizmetlerimizden faydalanmaktan vazgeçerseniz e-mail adresinizi veritabanımızdan sileriz.

3 - Veri Paylaşımı

Sitemiz yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek için resmi kuruluşlar ve mahkemelerden gelen talepler dışında verilerinizi 3. kişilerle asla paylaşmaz.

4 - Başka internet sitelerine bağlantılar

Yazilimders.com yazı ağırlıklı bir sitedir. Bu yüzden çeşitli yazıların içinde başka kişilere ait internet sitelerine bağlantılar (hyperlink) içerebilir. Bu internet sitelerinin gizlilik politikaları bizleri bağlamaz. Üçüncü kişilere ait internet siteleriyle verilerinizi paylaşmadan önce onların gizlilik politikalarını okumanızı öneririz.

5 - İletişim

Yukarıda belirtilen konularla ilgili olarak her türlü sorunuz için [email protected] mail adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.